Společnost se od roku 1995 zabývá podporou procesu projektování a tvůrčích činností v oblasti architektury a stavebnictví.

Tyto procesy reprezentují oblasti:

 

 

AEC-creative

Pod touto značkou společnost SOFTconsult spol. s r.o. provádí vývoj vlastních softwarových programů pro oblast interiérů (návrhy obkladů a dlažeb, kuchyní a vestavěných skříní) a facility management (FaMaDa). Více na www.aec-creative.com

CABINET pro ArCon

CABINET pro ArCon je určen k parametrickému návrhu vestavěných skříní, jak rovných tak i zkosených. Vestavěné skříně se sestavují průvodcem, na jehož konci se dle parametrů vygeneruje celá skříň ve 3D. Pro další individuální úpravy program poskytuje parametrickou tvorbu volných desek (parametrická definice úprav rohů), zásuvek (kompletní 3D model s možností parametrických úprav jednotlivých dílů), dveří (definice dělení, zkosení, rámů a výplní a to vše parametricky ve 3D) a vnitřní zástavby (rozměr, dělení na moduly, umístění zásuvek a polic).
Více na www.cabinet-3d.cz

KUCHYŇ pro ArCon

Program zásadním způsobem mění formy prodeje kuchyní. V konkrétním prostoru, podle představ zákazníka, umožní vytvářet libovolnou sestavu spolu s doplňky. Výstup ve formě vizualizací , pohledů, cenové kalkulace a montážního nákresu zajišťuje efektivní zvládnutí obchodního případu. Součástí dodávky je program který umožňuje vkládání objektů, výměnu textur a objektů, předběžnou kalkulaci, montážní plány a 3D modely sortimentu včetně povrchových úprav. Kuchyň pro ArCon efektivně využívá moderních informačních technologií.
Více na www.kuchyn-3d.cz

TILER pro ArCon

je komplexním řešením grafického návrhu pokládky obkladů a dlažeb. Můžete jej použít pro přípravu realizace pokládky (2D), nebo na návrh ve 3D za pomocí programu ArCon. Databáze obkladů a dlažeb, které program používá, lze editovat a vytvářet. Standardně obsahuje dodávka databázi sortimentu společnosti Lasselsberger.
Více na www.tiler.cz

CAMINUS pro ArCon

CAMINUS pro ArCon zásadním způsobem mění podporu prodeje krbových kamen. V konkrétním prostoru, podle představ zákazníka, umožní vytvářet libovolnou sestavu spolu s doplňky. Výstup ve formě vizualizací, pohledů, cenové kalkulace a montážního nákresu zajišťuje efektivní zvládnutí obchodního případu. Program umožňuje vkládání objektů, výměnu textur a objektů, předběžnou kalkulaci, montážní plány a 3D modely sortimentu včetně povrchových úprav.
Více na www.caminus-3d.cz

MONUMENTO pro ArCon

Monumento pro ArCon nabízí originální možnosti prezentace a zpracování objednávky pro zákazníka, od nápisu až po vizualizaci hrobu s okolní zahradní úpravou. Veškeré změny a výměny - tvar náhrobku, materiál, nápisy a doplňky provádíte v reálném čase při jednání se zákazníkem. Výsledný 3D návrh zákazníkovi prezentujete formou vizualizace, nákresů a dokonce interaktivního 3D modelu.
Více na www.monumento.cz

FAMADA (MDB, MS SQL, MySQL) a FAMADA Revize

Software FAMADA doporučujeme následujícím skupinám uživatelů :
- Správcům nemovitostí
- Investičním oddělením v oblasti nemovitostí
- Bytovým družstvům
- Veřejné správě
- Projekčním kancelářím

Více na www.famada.cz

 

 

 

KONTAKT | IMPRESSUM

www.AEC-creative.com | www.AEC-DATA.com | www.SOFTconsult.com