Společnost se od roku 1995 zabývá podporou procesu projektování a tvůrčích činností v oblasti architektury a stavebnictví.

Tyto procesy reprezentují oblasti:

 

 

Naše Internetové projekty a aplikace  |  Internetové prezentace  |  Prezentační CD a informační stojany

Internetové prezentace

EXNER 2014

Nová Internetová prezentace značky EXNER – manažerský nábytek, představuje symbiózu technologií dle roku 2014 a osvíceného přístupu klienta-zadavatele. SOFTconsult tímto projektem uzavřel první etapu kompletní vizuální a technologické aktualizace Internetových prezentací značek Hobis, Office Pro a Exner. Značka Exner směřuje na vyšší manažerské klienty, z toho důvodu design a ovládání je navrženo jiným způsobem, než u zbylých dvou značek.

Hlavní rysy této prezentace:
- Responzivní design
- 3D konfigurátor sortimentu
- Poptávkový seznam
- Služby v rámci Internetového balíčku SOFTconsult

www.exner.cz

 

EXNER 2014 EXNER 2014 EXNER 2014

 

CEMIX 2013

Kompletní řešení internetové prezentace pro společnost LB Cemix. Vytvoření nového systému komunikace, web designu, redakčního systému. Hlavní inovací nové web-site je průvodce výběrem systémů členěných podle typu uživatele.

www.cemix.cz

 

CEMIX 2013 CEMIX 2013 CEMIX 2013

 

HOBIS

Internetová prezentace značky Hobis - výrobce kancelářského nábytku pro několik zemí. Návrh optimalizovaného ovládání. Propojení databáze sortimentu pomocí redakčního systému se systémem Imos. Vytvoření konfigurátorů kancelářského nábytku ve dvou úrovních: změnou vizuálního náhledu dle barevných kombinací, 3D dynamický náhled na výrobky s možností barevné konfigurace. Prezentace propojuje technikou stránek "for dealers" sortiment s web-site obchodních partnerů. Druhý způsob podpory je speciálních microsite pro menší partnery.

www.hobis.cz

 

HOBIS HOBIS HOBIS

 

OFFICE PRO

Internetová prezentace Office Pro - velkoobchod s kancelářským nábytkem a dodavatel židlí. Vytvoření kompletní prezentace a redakčního systému v multijazyčném prostředí. Prezentace je propojena s web-site obchodních partnerů.

www.officepro.cz

 

OFFICE PRO OFFICE PRO OFFICE PRO

 

TRACHEA

kompletní realizace projektu: komunikace prezentace, webdesign, individuální redakční systém.

www.trachea.cz

 

Trachea Trachea - tvary frézování Trachea - galerie

 

INDECO

Pro společnost Indeco CZ jsme vytvořili novou formu komunikace v rámci internetových stránek. Náš návrh obsahuje grafické rozhraní, komunikační strategii a vlastní implementaci. Tyto služby doplňuje kooordinace a realizace Internetového marketingu.

www.indeco.cz, www.indeco-kuchyne.cz

 

Indeco CZ Indeco CZ Kuchyně na míru Indeco

 

DESK-FORM

Evropský výrobce kuchyňských desek na míru. Kompletní řešení Internetové prezentace. Návrh komunikace, web designu, redakční části klienta, napojení na objednávkový grafický systém Desk Draw Order.

 

DESK-FORM DESK-FORM - Desk Draw Order DESK-FORM - Proč si zakoupit desku na míru

 

CEMIX

Společnost LB Cemix, s.r.o. se sídlem v Borovanech patří mezi přední výrobce stavebních hmot na českém trhu. Kompletní řešení Internetové prezentace. Návrh komunikace, web designu, rozsáhlý redakční systém sortimentu, systém e-letteru a řešení problémů, klientem vytváření obchodních akcí, dynamický systém na objednávání informačních materiálů.

www.cemix.cz

 

CEMIX CEMIX - Sortiment CEMIX - E-letter

 

OBKLADY.CZ

- kompletní realizace potálu zaměřeného na obklady: komunikace prezentace, webdesign, individuální redakční systém.

www.obklady.cz

 

Obklady.cz Obklady.cz - Inspirace Obklady.cz - Krok za krokem

 

RAKO

- kompletní realizace projektu: komunikace prezentace, webdesign, individuální redakční systém, provázání sortimentu s Internetovou prezentací prodejců, vytváření spořičů obrazovky.

 

RAKO - Bytová keramika RAKO - Inspirace Rako novinky

 

SOLODOOR

kompletní realizace projektu: komunikace prezentace, webdesign, individuální redakční systém, seo optimalizace. Vytvořeno propojení mezi konfigurátorem typů dveří a příplatků s vazbou na e-shop.

 

Solodoor Solodoor - produkty Solodoor - prodejní síť

 

ELING

kompletní realizace projektu: komunikace prezentace, webdesign, individuální redakční systém, optimalizace pro vyhledávače.

www.eling.cz

 

Eling Eling - produkty Eling - kontakty

 

LB MINERALS

kompletní realizace projektu: komunikace prezentace, webdesign, individuální redakční systém, optimalizace pro vyhledávače.

www.lb-minerals.cz

 

LB MINERALS LB MINERALS - produkty LB MINERALS - produkty

 

PRIMALEX

kompletní realizace projektu: komunikace prezentace, webdesign, individuální redakční systém, vytváření spořičů obrazovky. Aplikace Vyberte si barvu umožňující barevně navrhnout fasádu a interiér včetně vlivu osvětlení na odstín barvy.

www.primalex.cz

 

Primalex Primalex - produkty Primalex - vyberte si barvu

 

LB Ceramic System

kompletní realizace projektu: komunikace prezentace, webdesign, individuální redakční systém, optimalizace pro vyhledávače.

www.lbcs.cz

 

LB Ceramic System LB Ceramic System LB Ceramic System

 

 

 

KONTAKT | IMPRESSUM

www.AEC-creative.com | www.AEC-DATA.com | www.SOFTconsult.com