Společnost se od roku 1995 zabývá podporou procesu projektování a tvůrčích činností v oblasti architektury a stavebnictví.

Tyto procesy reprezentují oblasti:

 

 

Naše Internetové projekty a aplikace  |  Internetové prezentace  |  Prezentační CD a informační stojany

Naše Internetové projekty a aplikace

Návrhář kanceláří On-line

Webová aplikace umožňuje vytvořit grafickou poptávku kanceláře. Aplikace je vytvořena pro obchodní skupinu Office pro, Hobis, Exner. Vytváří se tvar prostoru a vkládají se stavební prvky: dveře, okna, sloupy, zídky. Z katalogu nábytku a doplňků se navrhne dispozice. Návrh se kontroluje ve 3D náhledu. Hromadně i individuálně s konfigurují povrchy nábytku a odpovídajícím způsobem se mění cena. Vzniklý projekt se odešle k dalšímu zpracování, jako poptávka vybranému prodejci. Vzniklý projekt se automatizovaně přenese i do e-shopu a 3D software ArCon.
www.navrharkancelari.cz

Ukázky práce s Návrhářem kanceláří

Návrhář kanceláří On-line Návrhář kanceláří On-line Návrhář kanceláří On-line

 

Trachea OS verze 1 - nová aplikace od SOFTconsultu

Trachea OS je nový systém společnosti Trachea a.s., vyvinutý kompletně SOFTconsultem. Zajišťuje od léta roku 2014 kompletní zpracování objednávek. Objednávka od odběratelů přes autorizované prodejce až po společnost Trachea je vyřízena v systému Trachea OS, včetně propojení na výrobu. Systém je neustále on-line, takže každý člen obchodního případu má neustále k dispozici potřebné informace.

Komu je určen systém Trachea OS
Odběratelům výrobků Trachea na vytváření a sledovaní objednávek. Odběratelem jsou nejčastěji kuchyňská studia, truhlářské dílny, výrobci nábytku.

Moduly systému Trachea OS
Trachea OS klient je hlavní program na vytvoření a správu objednávek odběratelů. Trachea OS prodejce poskytuje autorizovaným prodejcům přijmutí objednávek, zpracování a odeslání do Trachea. Prodejci s pobočkovou sítí mají k dispozici správu svých poboček. Trachea OS centrála přijme objednávky prodejců, zkontroluje a provede export objednávek do výroby.

Trachea OS klient
Trachea OS klient poskytuje odběratelům revoluční servis při vyřizování obchodního případu. Jedinou podmínkou pro úspěšné používání programu Trachea OS klient je připojení k Internetu a obchodní vztah sespolečností Trachea a.s. , přes síť autorizovaných prodejců. Trachea OS klient poskytuje odběratelům po registraci vytvoření si vlastního seznam dodavatelů ze sítě autorizovaných prodejců Trachea. Ke každému dodavateli odběratel může nastavit dohodnuté obchodní slevy. To umožňuje odběrateli jednoduše porovnat nákupní ceny od svých dodavatelů. Objednávky sortimentu Trachea může odběratel vytvářet v průběhu komunikace se zákazníkem. Objednávka je ve stavu rozpracovaná. Ve chvíli kdy zákazník objedná, odběratel odešle objednávku svému prodejci. Prodejce potvrdí přijmutí objednávky, pokud je nějaký problém s objednávkou je odběratel informován. Ve chvíli kdy je objednávka připravena k dodání prodejcem, opět je odběratel informován. V rámci Trachea OS klient jsou všechny stavy o objednávce zobrazeny automaticky, a současně je odběratel upozorněn přes e-mail. Vytváření nové objednávky obsahuje řadu kontrolních mechanismů. Odběratel nemusí hlídat omezení sortimentu z hlediska rozměrů, fólií, hran a dalších vztahů. Vše zajišťuje Trachea OS klient. Cena za každý výrobek je aktuální k datumu vytváření objednávky. U komplikovanějších obchodních případů je možné dopsat poznámku, nebo přiložit přílohu se souborem. Odeslané a vyřízené objednávky může odběratel prohlížet, ale již nejdou měnit. Informace v objednávce lze použít pro další elektronické zpracování, protože jsou k dispozici exporty ve formátu CSV a XML za každou objednávku.
www.trachea.cz/cz/servis/program-pro-objednavani-dvirek-trachea

Trachea OS verze 1 Trachea OS verze 1 Trachea OS verze 1

 

Trachea Designer 1.0

Trachea Designer je bezplatná on-line Internetová aplikace. Poskytuje nástroje k vytvoření vestavěné skříně s motivy Overface. Ovládání aplikace je připraveno pro běžného zákazníka i pro profesionálního návrháře. Zadáváte parametry a členění vestavěné skříně a svoji představu o umístění motivů Overface. Na počátku můžete použít volbu Inspirace, kde jsou Tracheou doporučené návrhy. Pokud potřebujete svoje návrhy vytvářet postupně, máte k dispozici náš server po dobu 1 měsíce pro každý návrh. Přes funkci Sdílet získáte jedinečnou URL adresu svého návrhu, tuto adresu můžete poslat e-mailem známým, nebo sdílet na Facebooku. Výsledné návrhy můžete zaslat jako poptávku do Trachea, nebo obchodním partnerům Trachea.
Designer má k dispozici celou aplikaci, po přihlášení/registraci získá navíc další funkce, které rozšiřují uplatnění aplikace Trachea designer. Především svoje návrhy může ukládat na Trachea cloud, takže kdykoliv se může připojit na svoje návrhy a prezentovat svou práci. V rámci své zóny může rovněž ukládat svoje návrhy jako inspiraci. Jedinečnou funkcí je Export pro vizualizace. Funkce pro jednotlivá křídla skříně, nebo jednotlivé plochy výplní vygeneruje textury ploch v návrhu. Vzniklé textury se ideálně použijí v 3D programech. Účastníci partnerského programu Trachea mají možnost Trachea Designer zakomponovat do svých Internetových prezentací.
www.trachea.cz/cz/servis/trachea-designer

Trachea Designer 1.0 Trachea Designer 1.0 Trachea Designer 1.0

 

Konfigurátor atypických zástěn RAVAK

Internetová aplikace na kalkulaci atypických zástěn je propojená s redakčním systémem obsahující údaje o sprchových koutech a zástěnách. Redakční systém umožňuje definovat omezení výrovních rozměrů a stanovení cen pro kombinace zástěn. Rovněž zahrnuje správu zakázek od zákazníků. Uživatelská část konfigurátoru poskytuje definice finálního výrobku přes volbu: tvaru, modelu, stavebního rozměru, barvy rámu, výplně. Výsledkem je cena a možnost zaslání objednávky včetně způsobu dodání.
atypy.ravak.cz

 

Konfigurátor atypických zástěn RAVAK Konfigurátor atypických zástěn RAVAK Konfigurátor atypických zástěn RAVAK

 

CABINET for NET

Internetová aplikace pro objednávání posuvných systémů dveří. Aplikace poskytuje správu uživatelů a objednávek, vytvářet vlastní definice sortimentu (rámy dveří a výplně). Hlavní je grafický editor zakázky, který umožňuje parametricky zadat prostor dveří, včetně zkosení, a zvolit definice jednotlivých křídel, rámů, výplní. Dle zadaných parametrů se vytvoří detailní cenová kalkulace a výstup pro výrobu. Systém je implementován ve společnosti Indeco CZ a Demos.

CABINET for NET CABINET for NET CABINET for NET

 

DESK DRAW MANUFACTURE

Rozsáhlá Internetová aplikace navazující na Desk Draw Order. Umožňuje převzít objednávku z Desk Draw Order a připravit podklady pro výrobu. Desk Draw Manufacture v grafickém editoru provádí následující procesy: založení zakázky, kontrolů artiklů objednávky, výpočet řezných rozměrů desek dle vložených spojů a vytvoření průvodek desek pro finalizaci do výroby. Procesy jsou propojeny se systémem Navision, kde běží fakturace, řízení výroby, skladové hospodářství. Systém je implementován ve společnosti Desk-form.

 

DESK DRAW MANUFACTURE DESK DRAW MANUFACTURE DESK DRAW MANUFACTURE

 

AEC-DATA server s 3D objekty ke stažení

Projekt AEC-DATA, určený k volnému stahování dat pro 3D software, byl společností SOFTconsult spol. s r.o. vytvořen v roce 1996. Od tohoto roku naše společnost připravuje pro širokou uživatelskou obec 3D modely (data) konkrétních tuzemských i zahraničních výrobců. V roce 2011 prochází server www.aec-data.com zásadními změnami. Nová verze serveru poskytuje svým uživatelům při tvorbě návrhu zjednodušený přístup ke 3D modelům a komfortní rychlé stažení vybraných objektů do počítače.

www.aec-data.com

 

AEC-DATA server s 3D objekty ke stažení AEC-DATA server s 3D objekty ke stažení AEC-DATA server s 3D objekty ke stažení

 

Vizualizace dveří SAPELI v interiérech na Internetu

Internetová aplikace využívající 3D vizualizace interiérů s výrobky Sapeli. Dveře z nabídky Sapeli se barevně kombinují s barevností podlahy a stěn. Konfigurátor dveří (model, povrch, sklo) s detailním náhledem umožňuje výběr dveří a následné zakomponování do vybraného interiéru.

www.sapeli.cz

 

Vizualizace dveří SAPELI - zobrazení scény Vizualizace dveří SAPELI - výběr modelu dveří Vizualizace dveří SAPELI - detail dveří

 

DESK DRAW ORDER

rozsáhlá aplikace umožňující přes Internet zadávat v grafickém editoru tvary kuchyňských desek včetně typů hran, povrchů a dřezů. Zadání objednávky je automaticky kalkulováno z cenové databáze. Systém umožňuje spravovat zakázky, poskytovat podklady pro výrobu, vytvářet práva uživatelů a ceníky pro více klientů. Systém je aplikován ve společnosti Desk-form.

Desk Draw Order - upřesnění rozměrů Desk Draw Order Desk Draw Order - rozpracované objednávky

 

Prezentace tiskového katalogu

Aplikace umožňuje přenést na Internet firemní katalog nebo časopis. K dispozici jsou funkce na listování dokumentem, procházení po kapitolách, zoom stránky a uložení celého dokumentu nebo stránky do PDF formátu.

 

Prezentace tiskového katalogu Prezentace tiskového katalogu Prezentace tiskového katalogu

 

E-AUKCE

Aplikace umožňuje obchodním partnerům výrobce on-line přes internet provést aukci nabízeného akčního zboží.

 

E-AUKCE - detail připravované aukce E-AUKCE - probíhající aukce  

 

Projekty rodinných domů | Výstavba rodinných domů | Virtualhouse.eu

Virtualhouse.eu představuje novou dimenzi internetového prodeje rodinných domů. Výběr katalogových projektů rodinných domů pro portál Virtualhouse.eu je proveden na základě nejčastějších potřeb individuálních stavebníků. Investorům a individuálním stavebníkům nabízíme vybraný projekt zrealizovat formou dodávky rodinného domu.

 

Virtualhouse.eu Virtualhouse.eu - detail  

 

DOMKY.CZ

Portál nabízí širokou nabídku domů pro individuální výstavbu. Katalog domů poskytuje u vybraných jedinečné možnosti - procházení domů ve 3D virtuální realitě a jejich barevné modifikace.

 

DOMKY.CZ DOMKY.CZ - detailní informace DOMKY.CZ - virtuální realita

 

Navrhněte si byt

Internetová aplikace na vytvoření 2D dispozice bytu, domu a jeho vybavení. Umožňuje nakreslit volně místnosti, vložit okna a dveře, vnitřní vybavení. Výsledek s legendou místností a soupisem vybavení lze tisknout a uložit pro další zpracování.

 

Navrhněte si byt - vytváření místností Navrhněte si byt - vkládání objektů  

 

 

KONTAKT | IMPRESSUM

www.AEC-creative.com | www.AEC-DATA.com | www.SOFTconsult.com